UFO watch.taste.groove.
https://www.u-f-o.sk/

UFO watch.taste.groove., reštaurácia a dva bary, ktoré sú situované v kupole vyhliadkovej veže, to sú tie najvyberanejšie kulinárske špeciality a lahodné nápoje, pripravované s nadšením a fantáziou. Prídete, ochutnáte a spôsobíme vám gastronomický zážitok.

Old Fashioned Bar
http://www.oldfashioned.sk/

Miesto, ktorého hlavná myšlienka je únik z tohoto sveta. Manifesto baru je robiť našich hostí šťastnými, spôsobmi, akými nám to je dovolené, našou pohostinnosťou a prostredníctvom koktejlov. Koncept baru ma črty dizajnu zo 70 rokov v britskom štýle. Bar je dominantou priestoru v strede miestnosti s 27 stoličkami. Hudobný žáner v OF je nastavený primárne na hudobný štýl Franka Sinatru, Barryho Whitea a spol. Nie je to speakeasy bar ale len street bar v štýle „secret“ bez žiadneho masívneho označenia z ulice. Disponujeme širokým portóliom ginov cez 220 druhov, viac ako 80 whiskey/whisky, rôzne champagne, mezcaly a aj iné druhy spiritov a signature cocktails na prémiovej báze. Pre všetkých návštevníkov Slovak Bar Show 2019 poskytneme Negroni za špeciálnu cenu 6,90€. Stačí sa preukázať páskou na ruke z náštevy Slovak Bar Show 2019.

The Velvet
http://www.thevelvet.sk/

The Velvet spája bar, reštauráciu a klub, čiže ide o nevšedný projekt – a na mieste, kde by ste to nečakali. Podnik je zariadený v eklektickom mixe štýlov s britskými vplyvmi a art deco. U hostí to vytvára luxusný ale zároveň aj uvoľnený pocit. Tretinu podniku tvor9 reštaurácia s otvorenou kuchyňou, na báze medzinárodnej brasserie s výberom jedál rôznych kuchýň od talianskej až po ázijskú. Srdcom podniku je cocktailový bar s modernými drinkami, podávanými v zaujímavých servisoch, s použitím prémiových spiritov a s pozoruhodnými chuťovými kombináciami. Pre všetkých návštevníkov Slovak Bar Show 2019 poskytneme 30% zľavu v THE VELVET  V REŠTAURÁCII (=reštauračnej časti). Stačí sa preukázať páskou na ruke z náštevy Slovak Bar Show 2019.

Sky Bar & Restaurant

Je tu pre našich hostí už neuveriteľných 9 rokov. Nachádzame sa na siedmom a ôsmom poschodí na Hviezdoslavovom námestí, s výhľadom na celé staré mesto. Okrem skvelých cocktailov, ktoré servírujeme napríklad vo vaničke alebo v lampe, si môžete vychutnať lahodné jedlo. Naša kuchyňa sa špecializuje na fúziu thajskej ale aj stredomorskej kuchyne. Práve fúzia týchto dvoch štýlov kuchýň a neobyčajných cocktailov, v spojení s výhľadom na celé mesto, Vám zanechajú nezabudnuteľný zážitok.

Spin Coctail bar
https://sk-sk.facebook.com/spincocktailbar/

Zabudni na obyčajné cocktaily, Bratislava otvorila dvere úplne novému konceptu. Konceptu, ktorý stavil na moment. Všetko je predsa o pocite, hre a dobrej nálade. Na to, aby si si večer poriadne užil, potrebuješ skutočný zážitok a pôžitok. Na výber má viac ako 200 druhov alkoholu, domáce sirupy, rôzne bittery, tinktúry a najmä ľadové kryhy. Nemusíš sa obávať, tvoj drink obyčajný určite nebude.

Mirror Bar
https://www.mirrorbarcarlton.com/

Tento bar je barom zážitkov a miestom snov. Kreatívne spájame chute, vône a štruktúry s rešpektom k lokálnym zdrojom a životnému prostrediu, s úctou k najvyššej forme ľudského snaženia – umeniu – vo všetkých jeho podobách.

Michalska Cocktail Room
http://www.cocktailroom.sk/

Je malý koktejlový bar v štýle prohibičných 20.-30. rokov. Atmosféra, miešané drinky a barmani milujúci svoju prácu, sú silné stránky nášho malého baru v centre Bratislavy. Michalská cocktail room bude otvorené iba v stredu. Vo štvrtok kvôli účasti na Slovak Bar Show 2019 bude zatvorené.

Antique American
https://sk-sk.facebook.com/antiqueamericanbar

Podnik, v ktorom sa zastavil čas. Vchádzame do maličkého priestoru, ktorému dominuje famózny strop s kryštáľovým lustrom a hudba rokov minulých, a nemožno mu uprieť genius loci. Stavili na klasiku a namiesto menu zloženého z 200 koktailov ich majú len 12, no tvorcovia tvrdia, že sú to práve tie, ktoré by mal človek ochutnať pred tým, než zomrie.

Cuba Libre Bratislava
https://www.thecubalibre.sk/

Pohodlne sa usaďte v kožených kreslách a nechajte sa uniesť príjemnou atmosférou a vôňou cigár v rytme latino a doprajte si zážitok a najmä pôžitok počas degustovania rumov z našej bohatej ponuky. Náš príjemný a profesionálny personál Vám rád poradí a prevedie Vás svetom rumov a cigár, a taktiež Vám naservíruje lahodné cocktaily nielen z rumu. Radi Vás privítame v našom The Cuba Libre Rum & Cigar House na Laurinskej ulici č. 11.

FACH
https://fachbratislava.sk/en/

Prevádzka je top. Najmä chleba, polievky a Juice shop je neprekonateľný.

NOCU – Nordic Culture
https://www.nocu.sk/

Food & Wine, neskutočné denné menu a večer posedenie. Vyššia cenová kategória, ale na začiatok, ako vstupná brána do mesta fajn a prostredie top.

Basilicó
https://basilico-italian-restaurant.business.site/

11-22 ale tá najlepšia pizza v celej Bratislave. Miesto 20 kilového spráchnivelého vrecka 5 ročnej skladovej bazalky čerstvá rastlina pri kuchárovi. Top.

Maikai Hawaiian Poké
https://www.facebook.com/pg/MaikaiPoke/about/?ref=page_internal

Malý poké bar na Židovskej. Čerstvé suroviny, super ľudia, krásne prostredie. Otvorený len do vypredania.

Phong Nam
http://www.phong-nam.sk/

Vietnamské bistro na Miletičovej. Ak nevieš čo si dať, daj si Bunbo Nam Bo alebo Pho (čítaj ako dlhé F – Ffffff´´´´´)
Autentická kuchyňa, netradičné chute dobrá dostupnosť na centrálnom trhovisku

Ramen Kazu
http://ramenkazu.sk/

V centre mesta dvere s vlajkami. Aby ste sa im vyhli, musíte sa mierne predkloniť a tým vzdať úctu majstrom kuchárom za kuchynským barom, priamo pred vami. Dômyselné. A určite nečakajte ľahké polievky. Tu sa pekne zaklincujete.

 

Zmrzlina Arthur pri Čumilovi.

Už na prvý pohľad krásny interiér aj branding celého konceptu. Ochutnajte biely nugát a uvidíte, čo je život.

Wine Not
http://www.winenot.sk/

Je to vínotéka na Hlavnom námestí s tajnými dverami za vínnou poličkou. Vynikajúce oranžové vína a úchylnosti pre ľudí, ktorí sa prepili bežných konvenčných vecí.