Po skúsenosti života v Bratislave, kde pôsobil 5 rokov za barmi ako Antinori, Peoples, Celebrity Lounge, UFO Nový Most a hotel Albrecht, vycestoval do Londýna.

Na rukách má najstarší 5-hviezdičkový hotel Brown’s v Mayfair a jeho Donovan Bar, Celebrity spot The Hush Bar Mayfair či otvorenie Rosewood London, The Scarfe’s Bar. Adamove cocktails boli podávané aj na hrade Alnwick Castle Northumberland, kde trénoval staff pre The Percy Family, hradnú dámu a hradného pána. Člen UKBG ako aj Richad Paterson Whisky Society a víťaz The Galvin Cup 2014, London UK.

Momentálne začína v Kanade, kde pracuje ako Bar Manager pre Executive Hotel Plaza, malú rodinnú firmu, ktorej pomáha a pomaly implementuje bar do ich projektov.

Jeho prednáška Westside story bude o tom ako to začalo tu v Kanade, krajine, ktorá po správnosti patrí prvým obyvateľom “indigoes people”, o ich kultúre, zvykoch a hospitality.

Prenesieme sa do dnešnej doby a vysvetlíme si ako tu beží život. Predstavíme si momentálnu kultúru v meste Vancouver a lokálne bary. Taktiež spomenieme prírodu, čo je veľký základ na spokojný život a prečo v nej hľadáme inšpiráciu.