SLOVAK BAR SHOW 2020 JE ONLINE!

Tu nájdete masterclasses od našich speakerov

Georgie Bell - The Future of Whisk(e)y

V nasledujúcich 30 minútach preskúmame budúcnosť whisk(e)y z hľadiska chuti a hlavne z hľadiska vedomostí. Pozrieme sa na rozhodnutia, ktoré robia výrobcovia, liehovarníci a aj my. Nakoniec sa pozrieme na to, ako sa whisk(e)y mení vo Vašom pohári a čo o svojom nápoji viete.

Wendy Stoklasová - Wellness for Bartenders

V tomto virtuálnom seminári sa dozviete ako skĺbiť súkromný a profesionálny život a ako vylepšiť pracovné podmienky pre Vašich zamestnancov.

Lousy Auber - Photography

Počas Lousyho masterclass sa dozviete čo znamená zachytiť ten správny moment, ako byť jedinečný vo svojej profesií a ako spojiť na prvý pohľad nespojiteľné svety.

Peter Marcina - Cups and their Customs

Ako vytvoríte perfektné servírovanie pre koktail? Vďaka tvorivosti, fantázii a zvedavosti použitej pri vytváraní na mieru vyrobených pohárov môžete vylepšiť zážitok hostí. To všetko a ešte viac v tejto epizóde.

Margaret Starka - Employee & Employer

Úlohou Margaret je rozvíjať potenciál v ľuďoch pomocou inovatívneho prístupu a veľkou dávkou ľudskosti. Jej prednáška je vhodná pre každého z barového, reštauračného alebo aj distribútorského odvetvia. Či už ste barman, čašník alebo majiteľ podniku tento seminár je pre Vás.

Joe Schofield - Creating Opportunities

Joe sa s Vami podelí ako si vytvoriť príležitosti a dopracovať sa k založeniu podniku, napísaniu knihy, cestovaniu po svete a moho ďalších vecí.